چینی بنا
خانه / توالت فرنگی / خرید توالت فرنگی | فروشگاه اینترنتی چینی آلات بهداشتی

خرید توالت فرنگی | فروشگاه اینترنتی چینی آلات بهداشتی

خرید توالت فرنگی را از فروشگاه اینترنتی چینی آلات بهداشتی ما که مرکز فروش و خرید توالت فرنگی هستیم انجام دهید . توالت فرنگی یکی از لوازم ضروری در هر سرویس بهداشتی به شمار رفته و در جهت حفظ سلامتی افراد طراحی و ساخته شده است. زیرا این نوع توالت با طراحی درست و اصولی خود که مانند یک صندلی است، به قسمت پا کمترین فشار را وارد کرده و در نتیجه از بروز مشکلات جدی در این ناحیه ممانعت به عمل می آورد. بنابراین می توان آن را یک گزینه ایده آل برای انتخاب و استفاده معرفی نمود. اما اگر شما قصد خرید توالت فرنگی در جنس های بسیار مرغوب و با دوام را دارید، می توانید از طریق بزرگترین فروشگاه اینترنتی چینی آلات بهداشتی همانند این مرکز نسبت به خرید راحت و بی دردسر این وسیله اقدام فرمایید.خرید توالت فرنگی | فروشگاه اینترنتی چینی آلات بهداشتی

بزرگترین تولید کننده انواع چینی آلات بهداشتی

بزرگترین تولید کننده انواع چینی آلات بهداشتیاکنون هر یک از کارخانجاتی که به عنوان بزرگترین کارخانه تولید توالت فرنگی، چه در داخل و چه خارج از کشور مشغول به فعالیت می باشند، تمامی معیار ها و اصول و قواعد لازم برای تولید یک محصول با کیفیت را مد نظر قرار داده و موفق به ارائه محصولاتی مناسب شده اند. اما خرید توالت فرنگی از کارخانه ها میسر نیست.

گفتنی است که کارخانجات مذکور در زمینه تولید انواعی از چینی آلات بهداشتی دیگر، مانند توالت ایرانی و روشویی در کنار توالت فرنگی نیز فعالیت داشته و کارایی های استاندارد و قابل قبولی را در تمامی این وسایل اعمال ساخته اند.
بنابراین می توان انتظار بهترین عملکرد را از وسایل مربوطه داشته و بیشترین استفاده را از آن ها به عمل آورد.

همچنین لازم است اعلام کنیم که انواعی از چینی آلات بهداشتی حاصل آمده از بزرگترین تولید کنندگان حاضر، چنین مشخصاتی را در خود دارا می باشند:

 • این نوع از چینی آلات بهداشتی، دارای هیچ خط و خش، موج و تاری و کدری نمی باشند.
 • بهره مند از براقیت و شفافیت خاصی هستند.
 • ضخامت لعاب بکار رفته در آن ها بیشتر است که که منجر به بروز کیفیت برتر می شود.
 • جنس بدنه این قطعات قابلیت ضد جذب آب را داراست که با امتحان کردن، یعنی ریختن مقداری آب بر روی آن می توان به خوبی این موضوع را فهمید.

عرضه عمده انواع توالت فرنگی چینی

عرضه عمده انواع توالت فرنگی چینیهر کدام از انواع توالت فرنگی که منجر به بروز بهترین کارکرد ممکن برای مصرف کنندگان شده و راحتی بسیاری را برای آن ها به ارمغان آورده اند؛ از جنس های متفاوتی برخوردار می باشند که رایج ترین این جنس ها در بازار عبارتند از:

 • توالت فرنگی چینی
 • توالت فرنگی سنگی

اما در مورد خرید توالت فرنگی چینی که موضوع اصلی این بخش می باشد، باید عنوان داشت که این نوع از توالت ها، دارای مشخصه های بسیار مثبتی هستند که از جمله آن ها این است که دارای جلوه خاصی بوده و همین فاکتور یکی از عوامل فزاینده زیبایی فضا و شیک تر شدن آن به شمار می رود.
به علاوه اینکه این توالت، بهداشت موجود در سرویس بهداشتی را هم افزایش می دهد که به دلیل قابلیت تمیزکاری و نظافت آسان آن است.

لازم به ذکر است که خرید توالت فرنگی چینی در دو نوع کلی قابل عرضه در مراکز فروش می باشد که عبارتند از:

 1. خرید توالت فرنگی یک تکه یا منو بلاک
 2. خرید توالت فرنگی دو تکه

بنابراین برای دسترسی به این توالت برخاسته از مزایا و مشخصه های مثبت بسیار، می توانید از شناخته شده ترین مراکز عرضه عمده توالت فرنگی در کشور خرید توالت فرنگی را خریداری کنید.

مرکز خرید دستشویی فرنگی دیواری

مرکز خرید دستشویی فرنگی دیواریخرید توالت فرنگی دیواری یا همان توالت فرنگی تاشو یکی از انواع بسیار رایج این توالت در سرویس های بهداشتی به شمار می رود که کارایی خوبی را از خود در همه مدل ها و برند ها نشان داده است.
لازم است بدانید که از این توالت ها عمدتا در سرویس های بهداشتی یا دستشویی هایی که از فضای کم و کوچکی برخوردار هستند، استفاده به عمل می آید.
در واقع جایی که امکان نصب توالت فرنگی ثابت یا سیار وجود نداشته باشد، ضرورتا نیاز به نصب این نوع از توالت ها می باشد.

از دیگر مشخصاتی را که می توان به این مدل از دستشویی فرنگی نسبت داد؛ شامل این موارد می شوند:

 • این توالت ها بیشتر از جنس تماما فلزی برخوردار می باشند.
 • برخوردار از پوشش رنگ کوره ای است.
 • به هنگام نیاز به آسانی باز شده و حتی پس از استفاده دوباره تا شده و می توان آن را بست.
 • در واقع با کمک قیف سیلیکونی تا شونده است که می توان آن را به راحتی تا کرد تا جای زیادی را اشغال نکند.
 • با بهره مندی از همین خصوصیت بارز، دیگری نیازی هم به جابجایی آن نمی باشد.

حالا با اطلاع از همه این مشخصات از توالت دیواری، می توانید با خیالی راحت، نسبت به تهیه آن از بزرگترین مرکز خرید خرید توالت فرنگی و خرید دستشویی فرنگی از جمله همین مرکز بپردازید.
در این صورت تمامی تسهیلات خرید به همراه یک محصول ایده آل در دسترستان خواهد بود.

پخش کلی توالت فرنگی در بازار داخلی

پخش کلی توالت فرنگی در بازار داخلیخرید توالت فرنگی که این روز ها حتی بیشتر از توالت ایرانی مورد استفاده قرار گرفته و به تبع همین حجم از کاربرد بالا، توانسته بازار فروش پر رونقی را در تصاحب خود در بیاورد، توسط مراکز پخش کلی در بازار داخلی به خوبی توزیع گشته است.
بنابراین با مراجعه به بخش های مختلف فروش می توانید نوعی از آن را که متناسب با سلیقه و نیاز اکثر مصرف کنندگان می باشد، انتخاب نمایید.
لازم به ذکر است که هر کدام از مراکز پخش، علاوه بر توزیع و فروش عمده توالت دیواری که به آن اشاره کردیم، توالت های دیگری مانند توالت فرنگی زمینی را نیز عرضه داشته اند.

در نتیجه یا با مراجعه مستقیم به آن ها و یا با استفاده از روش های دیگر خرید توالت فرنگی  ، می توان نسبت به تهیه هر یک از مدل ها اقدام کرد.
دقت داشته باشید که مراجعه به مراکز پخش، با صرف هزینه های کمتری برای خرید توالت فرنگی همراه می باشد.
ضمن اینکه توسط آن ها می توانید طیف بسیار متنوعی از توالت فرنگی زمینی در این مدل ها را با قدرت انتخابی وسیع تر تهیه نمایید:

 • توالت فرنگی زمینی یک تکه
 • توالت دو تکه
 • توالت بک تو وال

نمایندگی فروش توالت فرنگی خارجی

نمایندگی فروش توالت فرنگی خارجیهمانطور که می دانید توالت فرنگی ریشه در فرهنگ غربی ها داشته و تازه چند سال است که جایگاه خود را میان افراد ایرانی به دست آورده و مورد توجهات بسیار واقع شده است.
حالا موضوع اصلی در این قسمت، توالت فرنگی خارجی یا همان توالت فرنگی وارداتی است که از طریق واردات به ایران داخل شده و در بازار خرید توالت فرنگی و فروش آن در کشور به خوبی به محبوبیت دست یافته است.
در واقع واردات توالت فرنگی خارجی توسط شرکت های فعال وارداتی در کشور اتفاق افتاده و منجر به تامین مناسب آن در حوزه های مختلف فروش شده است.

اما برای اینکه بتوانید از این نوع توالت ها به نحو مطلوب بهره مند شوید، نیاز است از مسیر های مطمئن اقدام کنید.
مسیری مانند نمایندگی فروش یا خرید توالت فرنگی، مطمئن ترین راهی است که می توان توسط آن، چنین توالت هایی را مورد سفارش قرار داده و تهیه نمود:

 • خرید توالت فرنگی با بالاترین کیفیت و کارایی
 • خرید توالت فرنگی ماز برند معتبر و مطرح
 • خرید توالت فرنگی های برخاسته از جنس های متنوع و با دوام

لیست قیمت انواع دستشویی فرنگی

لیست قیمت انواع دستشویی فرنگیاگر از بطور عمده خرید  توالت فرنگی را خواستارید و مهم ترین خواسته تان، اطلاع از قیمت توالت فرنگی می باشد؛ باید بدانید که این ابزار از یک قیمت واحد در بازار تبعیت نمی کنند.
علت آن هم کاملا واضح و مشخص است.
حتما می دانید که انواع دستشویی فرنگی های موجود در مراکز و بازارفروش کل کشور ، همه از یک جنس و مواد اولیه تشکیل نشده اند.

به علاوه اینکه اندازه و مدل های موجود در آن ها از تفاوت های بارزی برخوردار می باشند.
به همه ی این پارامتر ها می توان، معیار برند را هم اضافه کرد که در این صورت برخی از دستشویی های فرنگی، حاوی برند های معتبرتری بوده و برخی نیز اینگونه نیستند.

در کل باید متوجه شده باشید که همه این عوامل می توانند منجر به بروز تفاوت های عمده در لیست قیمت خرید توالت فرنگی و دستشویی فرنگی شوند.
البته که نباید این موضوع را از قلم انداخت که قیمت توالت ایرانی نسبت به قیمت خرید توالت فرنگی خارجی کمتر است که برای خریداران یک برگ برنده محسوب می شود.

بزرگترین عمده فروش توالت فرنگی در ایران

بزرگترین عمده فروش توالت فرنگی در ایراناگر خاطرتان باشد در ابتدا گفتیم که این مجموعه بزرگ تامین و فروش توالت فرنگی، یکی از برترین مراکزی است که توسط آن، امکان تهیه این ابزار در بهترین شرایط ممکن برای خریداران وجود خواهد داشت.
در واقع این مرکز عملکردی به مانند سایر مراکز عرضه معتبر مانند نمایندگی های فروش و شرکت های پخش در حوزه فروش از خود نشان داده و به عنوان شناخته شده ترین عمده فروشی ها برای خرید توالت فرنگی در ایران محسوب می شود.

بنابراین با تکیه بر آن و به مدد کارشناسان و مشاورین بخش فروش فعال که آگاهی های همه جانبه از محصول را در اختیار دارند و قدرت راهنمایی کامل شما را هم دارا هستند؛ می توانید نسبت به رفع احتیاجات خود اقدام کرده و چنین توالت هایی را سفارش دهید:

 • توالت فرنگی جدید
 • توالت فرنگی اورجینال

فروشندگان انواع توالت فرنگی و ایرانی

فروشندگان انواع توالت فرنگی و ایرانییکی از لازمه های خرید موفق و کاملا رضایتبخش، انتخاب درست فروشندگانی است که قصد مراجعه به آن ها را دارید.
برای مثال فرض کنید که به یک فروشنده نا کار بلد و غیر متخصص مراجعه کرده اید؟
فکر می کنید اولین اتفاقی که می افتد چیست؟

مسلما این دسته از فروشندگان، اولین نتیجه ای را که عاید شما می گردانند؛ معرفی یک محصول نامرغوب و بدرد نخور خواهد بود.
چرا که آن ها علم و اطلاع کافی از محصول ارائه شده را نداشته و در نتیجه یک محصول تقلبی را حالا یا به عمد یا غیر عمد به شما قالب می کنند.
می بینید ک نتیجه ی مراجعه به چنین فروشندگانی چقدر وحشتناک است.

پس تا می توانید به فروشندگان معتمد و مهم تر از همه فروشندگان متخصص مراجعه کنید که با پرسیدن یک سوال تخصصی از محصول از آن ها کاملا متوجه دانششان خواهید شد.
در آخر هم انواعی از توالت های با کیفیت و مرغوب با بهترین مشخصه و در انواعی از این نمونه ها را به شما تقدیم خواهند کرد.

خرید بدون واسطه انواع توالت فرنگی

خرید بدون واسطه انواع توالت فرنگی نحوه خرید توالت فرنگی به دو شکل خرید خرید توالت فرنگی بدون واسطه و خرید خرید توالت فرنگی با واسطه امکانپذیر می باشد.
خرید خرید توالت فرنگی با واسطه که همان روندی است که توسط هر مرکز فروش معمولی توسط مشتریان انجام می گیرد و در نهایت آن ها را مجبور به پرداخت هزینه بیشتر می کند.
اما خرید خرید توالت فرنگی بدون واسطه اصلا اینطور نیست.
بلکه با انجام این روند از خرید البته توسط برخی از مراکز خاص مانند شرکت ها پخش یا حتی همین مرکز تامین و فروش عمده توالت فرنگی، می توان از پرداخت هزینه های گزاف خرید که در اثر حدف واسطه ها شکل می گیرد، جلوگیری کرد.
در نتیجه خریداران هم موفق به خرید توالت فرنگی ارزان و با صرف هزینه های متعادل خواهند شد.

مشخصات توالت فرنگی طبی

مشخصات توالت فرنگی طبیتوالت فرنگی های مورد استفاده توسط اشخاص به دو نوع کلی توالت فرنگی معمولی و توالت فرنگی طبی قابل تقسیم بندی می باشند.
در مقایسه این دو توالت، همین بس که بگوییم، توالت های طبی مختص استفاده برخی از بیماران و یا آن دسته از افرادی که دارای ناراحتی خاص هستند؛ می باشند.
این توالت ها که اکنون جایگاه مصرفی ویژه ای را به خود اختصاص داده اند، علاوه بر کارایی فوق العاده خود؛ دارای طراحی های منحصر بفرد و بی نظیری بوده و در تامین نیاز افراد بسیار موثر واقع شده اند.
حال اگر بخواهیم به ارائه مشخصات لازم در این توالت ها بپردازیم، می توان آن را شامل این گزینه ها دانست:

 • دارای کارکرد بسیار با دوامی است و تا سال ها می توان از آن استفاده کرد.
 • مجهز به سیستم فلاش دو زمانه می باشد.
 • به دلیل برخورداری از طراحی و ارگونومی استاندارد، مناسب ترین گزینه برای افراد بیمار مبتلا به درد های روماتیسمی، عضلانی و درد پا و کمر است.

راهنمای انتخاب و خرید توالت فرنگی

راهنمای انتخاب و خرید توالت فرنگیدر این بخش می خواهیم به نکاتی در قالب راهنمای انتخاب و خرید توالت فرنگی بپردازیم که در موارد زیر به آن ها اشاره شده است:

 • اول از همه باید توالتی متناسب با فضای سرویس بهداشتی را انتخاب کرد. یعنی بین دیوار تا مجرای خروجی توالت، باید فاصله مناسبی برقرار باشد که بهترین فاصله در نظر گرفته شده برای این کار، ۳۰ سانتی متر است.
 • توانایی و قدرت سیفون باید بررسی شود که طبق شواهد گفته می شود که بهترین سیفون، سیفون هایی هستند که آب را به شکل چرخشی و آرام بیرون می دهند.
 • پایه توالت نیز باید استاندارد باشد که ایده آل ترین اندازه برای پایه، ۴۰ سانتی متر است.
 • به لگن توالت نیز باید توجه کافی را داشت. در کل لگن های گرد نسبت لگن های بیضی شکل، فضای کمتری را اشغال کرده و این در حالی است که نشستن روی لگن های بیضی فرم، با راحتی بیشتری همراه است.
 • ضمن اینکه این لگن ها از قابلیت تمیز نمودن بهتری برخوردار بوده و از هر نظر، انتخاب آن ها مناسب تر است.

فروش اینترنتی انواع توالت فرنگی

فروش اینترنتی انواع توالت فرنگیحالا عده بسیاری از خرید توالت فرنگی بطور عمده و حتی خریداران جزئی توالت فرنگی اقدام به خرید خرید توالت فرنگی بطور اینترنتی توالت کرده اند.
مسلما که یک روش راحت تر و کم دردسر تر مثل خرید خرید توالت فرنگی بصورت اینترنتی بهتر است و در نتیجه طبیعی است که درصد بالایی از افراد خریدار سمت آن جذب شوند.

اما صرف انتخاب این روش از خرید توالت فرنگی کافی نیست.
بلکه خریداران عزیز باید توجه داشته باشند که انتخاب و سفارش های خود از انواع توالت فرنگی، مانند این موارد را لزوما از مراکزی که دارای تجربه بیشتر در حوزه فروش بوده و سال های طولانی تری است که در این بخش فعالیت دارند و در نتیجه قادر به شناسایی دقیق تر خواسته مشتریان می باشند؛ انجام دهند:

 • توالت فرنگی نو
 • توالت فرنگی دست دوم
جهت خرید و فروش این محصولات با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128995693
تلفن : 02188520929
آدرس کانال: chinibana
پست الکترونیکی: info@chinibana.com

پاسخی بگذارید